KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038361

nr 1303 8361

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Signerad. Olja på duk, 70x50 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 20:14:49

22/1 20:03:11 1      Vinnande bud

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik