KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036350

nr 1303 6350

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Signerad, 1996. Olja på duk, 63x52cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:53:59

22/1 20:04:02 1      Vinnande bud

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik