KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13137361

nr 1313 7361

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Signerad. Olja på duk, 85x90cm

måndag 16 mars 2020
kl 18:30:49

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik