KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12942339

nr 1294 2339

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Signerad. Olja på duk, 60x80 cm

måndag 2 december 2019
kl 20:37:23

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik