KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702141

nr 1270 2141

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. "Karnaval", monogramsignerad. Olja på duk, 62x52 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 19:59:56

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik