KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702141
nr 1270 2141
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, "Karnaval", monogramsignerad. Olja på duk, 62x52 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:59:56
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik