KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12702034

nr 1270 2034

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. "Guldtuppen", signerad. Olja på duk, 61x50 cm

måndag 26 augusti 2019
kl 20:05:12

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik