KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13117360

nr 1311 7360

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Fruktstilleben. Signerad. Olja på duk, 50x65,5cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:39:56

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik