KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767455

nr 1276 7455

Anna Jalpachik

(1954-2013), Ukraina/Sverige

Oljemålning, 4 st, Anna Jalpachik (1954-2013), Ukraina/Sverige. Signerad. Olja på pannå och duk, ca 24x19,16x22,10x11,9x9

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 23 september 2019
kl 18:42:53

22/9 22:04:28 1      Vinnande bud

Anna Jalpachik

Läs mer om Anna Jalpachik