KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058276

nr 1305 8276

Ann-Mari Ã…feldt

(1924-2019), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 83. Olja på duk, 46x52 cm

Ann-Mari Åfeldt, svensk bildkonstnär född 1924, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:22:56

30/1 21:20:53 1      100 kr
3/2 16:44:30 2      Vinnande bud

Ann-Mari Ã…feldt

Läs mer om Ann-Mari Ã…feldt