KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13058279

nr 1305 8279

Andreas Singdahlsen

(1855-1947), Norge

Oljemålning, Andreas Singdahlsen (1855-1947), Norge, kopia efter Sand. Motiv från Norge. Signerad. Olja på duk, 38x57 cm

Andreas Singdahlsen, norsk bildkonstnär född 1855, död 1947.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:31:19

3/2 20:26:19 1      Vinnande bud

Andreas Singdahlsen

Läs mer om Andreas Singdahlsen