KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496343

nr 1349 6343

Andreas Hidvegi

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Andreas Hidvegi (f. 1942), Sverige. Signerad. Olja på duk, 110x90 cm

Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 september 2020
kl 18:50:50

Andreas Hidvegi

Läs mer om Andreas Hidvegi