KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496343
*
nr 1349 6343
Andreas Hidvegi
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 110x90 cm
Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 september 2020
kl 18:50:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/9 12:56:53
1
Vinnande bud
28/9 15:55:19
2
350 kr
28/9 15:55:20
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas hidvegi olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 4.200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:43
-
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:11
-
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:54
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:53
-
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:48
*
Andreas Hidvegi
Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.
Läs om budbetjänten
nr 1349 6343
Andreas Hidvegi
(f. 1942), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 110x90 cm
Andreas Hidvegi, svensk bildkonstnär född 1942.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 september 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 28/9 12:56:53 | 1 | Vinnande bud |
| 28/9 15:55:19 | 2 | 350 kr |
| 28/9 15:55:20 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas hidvegi olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8153 Oljemålning
Ann-Christine Jensman, Signerad, torgscen. Olja på..//
Aktuellt bud: 4.200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:43 -
9062 Oljemålning
Anshelm Dahl (1897-1964), Sverige. Signerad. Olja ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:11 -
9053 Oljemålning
Arne Svensson. Signerad, flygplan. Olja på pannå, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 19:08
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:54 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, landskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 20:53 -
9335 Oljemålning
Birgitta Järnström, monogramsignerad, abstrakt. Ol..//
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
2 feb kl 18:48



