KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13581454

nr 1358 1454

Anders Lind, Signerad. Olja på duk, 88x62 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:31:43