KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756496

nr 1275 6496

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Oljemålning, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Landskap med hus och grind. Signerad. Olja på pannå, 28x28 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:53:54

13/9 20:25:59 1      Vinnande bud

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin