KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12756496

nr 1275 6496

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Oljemålning, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Landskap med hus och grind. Signerad. Olja på pannå, 28x28 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 22:00:06)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:53:54

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
13/9 20:25:59 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin