KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12699371

nr 1269 9371

Anders Finn. Signerad, daterad 44. Olja på pannå, 15x20 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:21:05