KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835309

nr 1383 5309

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Ana Wilhelmson-Lagerman (1907-1988), Sverige. Signerad, daterad 1941. Olja på duk, 60x45, yttermått inklusive ram: 71x56 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:08:15

6/3 12:06:57 1      100 kr
8/3 18:23:20 2      Vinnande bud

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman