KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835305

nr 1383 5305

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Ana Wilhelmson-Lagerman (1907-1988), Sverige. Signerad, numrerad 1940. Olja på duk, 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 76x64 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 mars 2021
kl 19:51:04

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman