KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835311

nr 1383 5311

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Ana Wilhelmson-Lagerman (1907-1988), Sverige. Ej signerad. Olja på duk, 53x48 cm, yttermått inklusive ram: 63x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 mars 2021
kl 18:47:59

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman