KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13835301

nr 1383 5301

Ana Wilhelmson-Lagerman

(1907-1988), Sverige

Oljemålning, Ana Wilhelmson-Lagerman (1907-1988), Sverige. Ej signerad. Olja på duk, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 81x67 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 8 mars 2021
kl 20:34:19

Ana Wilhelmson-Lagerman

Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman