KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769502

nr 1276 9502

Alvin Stöhr

(1874-1941)

Oljemålning, Alvin Stöhr (1874-1941). Blomsterstilleben. Signerad. Olja på pannå, 64x53 cm

Alvin Stöhr, född 1874 i Köpenhamn, död 1941 i Stockholm, målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:25:48

Alvin Stöhr

Läs mer om Alvin Stöhr