KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914603

nr 1291 4603

Alicia Boyle

(1908-1997), Irland

Oljemålning, Alicia Boyle (1908-1997), Irland. "White Bryony", studie, 1944. Signerad. Olja på pannå, 76x50 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:36:02

23/11 11:20:22 1      1.500 kr
25/11 20:29:58 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Alicia Boyle

Läs mer om Alicia Boyle