KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914603

nr 1291 4603

Alicia Boyle

(1908-1997), Irland

Oljemålning, Alicia Boyle (1908-1997), Irland. "White Bryony", studie, 1944. Signerad. Olja på pannå, 76x50 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:36:02

23/11 11:20:22 1      1.500 kr
25/11 20:29:58 2      Vinnande bud

Alicia Boyle

Läs mer om Alicia Boyle