KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13185459

nr 1318 5459

Alfred Wetterström

(1863-1934), Sverige

Oljemålning, Alfred Wetterström (1863-1934), Sverige. Signerad, daterad 1930. Olja på duk, 67x107 cm

Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 6 april 2020
kl 18:42:29

6/4 15:28:25 1      Vinnande bud

Alfred Wetterström

Läs mer om Alfred Wetterström