KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038175

nr 1303 8175

Alfred Wetterström

(1863-1934)

Oljemålning, Alfred Wetterström (1863-1934), Marin. Signerad, Olja på duk, 28x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:05:25