KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13496511

nr 1349 6511

Alfred Palmer, By. Signerad. Olja på pannå, 35x46 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 28 september 2020
kl 19:14:51