KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989342

nr 1298 9342

Alfred Bergström

(1869-1930), Sverige

Oljemålning, Alfred Bergström (1869-1930), Sverige. Tillskriven. Landkap. Ej signerad. Olja på duk, 39x55 cm

Alfred Bergström, svensk bildkonstnär född 1869, död 1930.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:19:46

9/12 22:04:34 1      150 kr
16/12 19:14:23 2      Vinnande bud

Alfred Bergström

Läs mer om Alfred Bergström