KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757148

nr 1275 7148

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Alf Olsson (f. 1925), Sverige. Signerad. Olja på duk, 30x45cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:09:24

12/9 22:31:57 1      Vinnande bud

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson