KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757148

nr 1275 7148

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, Alf Olsson (f. 1925), Sverige. Signerad. Olja på duk, 30x45cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 22:53:45)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:09:24

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
12/9 22:31:57 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson