KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342096

nr 1234 2096

Alf Hedlund

(1901-1955), Sverige

Oljemålning, Alf Hedlund (1901-1955), Sverige. Blommande buske. Signerad. Olja på pannå, 45x36

Alf Hedlund, svensk bildkonstnär och konservator född 1901, död 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:19:25

Alf Hedlund

Läs mer om Alf Hedlund