KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13072066

nr 1307 2066

Alexander Kunicki

(f. 1938), Sverige

Oljemålning, Alexander Kunicki (f. 1938), Sverige. Gårdsmotiv. Olja på duk. Signerad, 59x79 cm

Alexander Kunicki, svensk bildkonstnär född i Polen 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 februari 2020
kl 19:53:50

Alexander Kunicki

Läs mer om Alexander Kunicki