KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969294

nr 1296 9294

Albert Pütz. Signerad, Landskap. Olja på duk, 80x100 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 december 2019
kl 20:03:08

9/12 19:03:28 1      Vinnande bud