KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989327

nr 1298 9327

Albert Handell, "Winter problems". Signerad, daterad 1958. Olja på duk, 37x54cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:42:03