KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989327
nr 1298 9327
Albert Handell, "Winter problems". Signerad, daterad 1958. Olja på duk, 37x54cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:42:03
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)