KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12894198

nr 1289 4198

Åke Schmägers

(1905-1970), Sverige

Oljemålning, Åke Schmägers (1905-1970), Sverige. Signerad Tunis 1931. Olja på pannå, 45x44 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 november 2019
kl 18:14:40

16/11 15:14:58 1      Vinnande bud

Åke Schmägers

Läs mer om Åke Schmägers