KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757143

nr 1275 7143

Åke Nothberg

(1891-1973), Sverige

Oljemålning, Åke Nothberg (1891-1973), Sverige. Blockhusudden. Signerad, daterad 1954. Olja på pannå, 26x34 cm

Åke Nothberg, född 1891 i Stockholm, död 1973, svensk målare.

Utrop:

300 kr - 800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:17:02)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:58:29

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Åke Nothberg

Läs mer om Åke Nothberg