KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713061

nr 1271 3061

Aisa Michaljova, Af Chapman in the night, signerad, 2001. Olja på duk, 40x60 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 26 augusti 2019
kl 20:17:47

  • Tema
  • 26 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm