KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14252956

nr 1425 2956

Agnes Ahlberg

(1896-1972), Sverige

Oljemålning, "Bergsbyn Confrides Alicante", Monogramsignerad. Olja på pannå, 36x38, yttermått inklusive ram: 43x51

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:49:46

Agnes Ahlberg

Läs mer om Agnes Ahlberg