KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13205180

nr 1320 5180

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Oljemålning, Adrian van Arkel (1924-2006), Sverige. Blektornsgatan, Signerad. Olja på duk, 48x68 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 april 2020
kl 18:06:08

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel