KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12969076

nr 1296 9076

Aarne Eerto

(f. 1906), Finland

Oljemålning, Aarne Eerto (f. 1906), Finland. Signerad, daterad 66. Olja på pannå, 76x30 cm

Aarne Eerto, finländsk bildkonstnär född 1906.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:59:52

Aarne Eerto

Läs mer om Aarne Eerto