KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038200

nr 1303 8200

A William, Landskap med hus. Signerad. Olja på duk, 28x33 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:39:57