KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455404

nr 1245 5404

A Wahlgren, När solen dalar. Olja på pannå, signerad. 37x52

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:46:30