KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916309

nr 1291 6309

A Lemon, vid taffeln. Signerad, daterad 37. Olja på duk, 45x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:09:49

23/11 22:22:38 1      100 kr
25/11 18:50:26 2      Vinnande bud