KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916309

nr 1291 6309

A Lemon, vid taffeln. Signerad, daterad 37. Olja på duk, 45x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 25 november 2019
kl 19:09:49

23/11 22:22:38 1      100 kr
25/11 18:50:26 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor