KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636187

nr 1363 6187

A Lützen. Signerad, landskap. Olja på duk, 39x48cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:33:58

27/11 23:12:09 1      Vinnande bud