KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12577337

nr 1257 7337

A Carlander, 1987, komposition, monogransignerad. Olja på duk, 100x100

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 maj 2019
kl 19:33:09

27/5 14:17:20 1      Vinnande bud