KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13634457

nr 1363 4457

1800-tal, Stilleben, ej signerad. Olja på duk, 28x37 cm

Konditionsrapport: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 30 november 2020
kl 21:00:11