KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13161401

nr 1316 1401

1800-tal, Signerad, otydlig signatur, Hundporträtt. Olja på duk, 22x30 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 mars 2020
kl 19:17:31