KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13015329

nr 1301 5329

1800-tal, Signerad J Thurs. Olja på duk, 20x29 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 20 januari 2020
kl 18:52:55