KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13656585

nr 1365 6585

1800-tal, Signerad Clay, Marin. Olja på duk, 30x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 7 december 2020
kl 19:53:44

2/12 17:41:46 1      100 kr
7/12 19:48:44 2      Vinnande bud