KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13095180

nr 1309 5180

1800-tal, Robert Marshall, Vattendrag, Signerad, 49x38 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 24 februari 2020
kl 18:57:26