KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914474

nr 1291 4474

1800-tal, J H Hilton, "Petergate York". Signerad. Olja på duk, oramad, 46x82 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:36:30

25/11 18:27:44 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor