KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914474

nr 1291 4474

1800-tal, J H Hilton, "Petergate York". Signerad. Olja på duk, oramad, 46x82 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 25 november 2019
kl 18:36:30

25/11 18:27:44 1      Vinnande bud