KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13428179

nr 1342 8179

1800-tal, hasardspelare, ej signerad. Olja på duk, 78x112 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

8.000 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 21:10:30