KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13845053

nr 1384 5053

1800-tal, Bottomley, Signerad. Olja på duk, 40x55, yttermått inklusive ram: 65x80 cm

Konditionsrapport: slitage, skador, ramskador

Utrop:

700 kr

Såld:

450 kr

måndag 15 mars 2021
kl 20:05:04