KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12803017

nr 1280 3017

1600-/1700-tal, Holland, Herreman med hund, ej signerad. Olja på duk, 40x32 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

5.200 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 20:51:09