KONST / Litografier / Offsettryck 12969274

nr 1296 9274

Sture Valentin Nilsson

(1924-1990), Sverige

Offsettryck, Sture Valentin Nilsson (1924-1990), Sverige. Signerad, numrerad 134/180, daterad -84, Strindberg. Bladets mått: 62x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 9 december 2019
kl 18:54:27

Sture Valentin Nilsson

Läs mer om Sture Valentin Nilsson